Spitalul „Providenţa” angajează medic specialist medicină de laborator

Spitalul „Providenţa” angajează medic specialist medicină de laborator cu normă întreagă. Candidaţii selectaţi vor avea posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist, în cadrul unui proiect inovativ în România.

Pe cine căutăm:

  • O persoană cu experienţă în domeniu, responsabilă, înclinată spre lucru în echipă;
  • Documentele necesare angajării vizate la zi;
  • Eficienţă şi bună organizare a timpului de muncă;

Responsabilităţi:

  • Efectuarea probelor biologice;
  • Validarea tehnică a rezultatelor;
  • Îndeplinirea tuturor cerinţelor sistemului calităţii.

Ce oferim?

Șansa de a face parte dintr-o echipă tânără și de a lucra pentru un proiect unic: spitalul creștin.

  •  Oportunitatea de a contribui la dezvoltarea unui model de îngrijire medicală.
  • Un pachet salarial în concordanţă cu performanţa şi rezultatele obţinute.
  • Program de cursuri de dezvoltare personală şi profesională.

Puteți trimite CV-ul pe adresa office@providentamedical.ro până la data de 23.02.2018.  Vom contacta pentru interviu și proba practică/scrisă doar candidaţii care corespund cerinţelor de mai sus. Vă mulțumim!

Providența înseamnă astăzi un spital și o policlinică, create din dragoste față de oameni.

Cu peste 15 ani în slujba sănătății, cele două așezăminte medicale sunt sprijinite și îndrumate de Mitropolia Moldovei și Bucovinei și militează pentru o medicină de tip creștin, dragostea faţă de aproapele aflat în suferinţă şi o relaţie medic-pacient bazată pe încredere, respect şi compasiune.

Providența își propune să acţioneze în direcţia educaţiei pentru sănătate, aplicând preceptele creştine ale Bisericii noastre, grija faţă de cel aflat în suferinţă şi tratamentul nediferenţiat al bolnavilor.

Ne dorim ca toți pacienții care ajung  în Providența să descopere valoarea medicinii  prin servicii performante, în care medicul conlucrează cu Dumnezeu în actul vindecării.

www.providentamedical.ro

Etichete